Cart

Наша компанія почала свою діяльність в 2017 році, поштовхом для цього стало тотальне не прийняття існуючих правил, норм і технологій годівлі тварин в Україні. Зараз в більшості випадків годівля тварин в господарствах України ведеться за технологіями та нормами які дісталися нам у спадок ще з часів радянського союзу, в той час як у світі широко впроваджуються інноваційні технології годівлі. Тому ми взяли на себе місію змінити тваринництво, шляхом впровадження інноваційних, новітніх технологій годівлі і виробництва кормів в Україні.

Ми розуміємо, що ця місія не проста враховуючи економічний стан тваринництва в Україні, але ми дивимось у майбутнє і бачимо перспективи які нам відкриває впровадження інноваційних кормів і технологій годівлі. Тому враховуємо всі обставини та інтереси наших клієнтів розробляючи індивідуальні рішення, це дає нам можливість гарантувати успішні результати та ріст доходів господарства.

Ми прагнемо працювати з господарствами які готові змінюватись, йти в ногу з часом і впроваджувати нові ефективні корми.

Ми залучились партнерами які є найкращими виробниками інноваційних кормових добавок і кормів у світі. Використовуючи їхній багаторічний досвід з впровадження інноваційної годівлі тварин ми впевнені, що зможемо разом зробити тваринництво в Україні високопродуктивною, інноваційною, багатою галуззю сільського господарства.